wolne pokoje nad morzem Wczasy nad morzem 2021 Tanie wczasy nad morzem ANNA Pustkowo Tanie noclegi nad morzem wczasy nad morzem z dzieckiem Noclegi nad morzem

Noclegi Pustkowo noclegi

ANNA Ośrodek
Wczasowy nad morzem

HUMOR
Właściciel Domu Wczasowego wita w progu wczasowicza: -Przygotowaliśmy wszystko by czuł się Pan jak u siebie w domu! -Czyście powariowali. Ja przyjechałem tu wypocząć !

Pokochaj Pustkowo noclegi i wczasy nad morzem

Serdecznie zapraszamy do naszego uroczego Pustkowa. Jest to kameralna nadmorska miejscowość wypoczynkowa w północno-zachodniej Polsce, usytuowana pomiędzy Pobierowem a Trzęsaczem i Rewalem. Wyróżnia się szeroką, piaszczystą plażą, czystą wodą i uroczym klifem morskim.

Znajduje się tu wiele barów, pubów i punktów gastronomicznych, które zapraszają na pyszne domowe obiadki, świeżą rybkę, piwo z beczki, pizzę, lody, gofry i inne smakołyki.

Pustkowo jest małą, ale prężnie rozwijającą się miejscowością. Oferuje turystom bogatą bazę noclegowo - rekreacyjno - sportową: nowe boiska ze sztuczną trawą, korty tenisowe, place zabaw dla dzieci, parki z alejkami spacerowymi, liczne ścieżki rowerowe oraz trasy spacerowe. Pustkowo noclegi Znajduje się w pobliżu większych znanych kurortów nadmorskich takich jak: Pobierowo, Trzęsacz, Rewal, Niechorze, Pogorzelica czy Dziwnów. Stanowi to dodatkową atrakcję dla wypoczywających w Pustkowie. Komu znudzi się cisza i spokój a zapragnie trochę zgiełku, hałasu czy innych atrakcji może udać się spacerkiem lub rowerem do pobliskich miejscowości.

Jest również wspaniałą bazą wypadową do zwiedzania regionu i całego wybrzeża zachodniopomorskiego. Stąd można robić wypady do Międzyzdrojów, Wolina, Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego czy Kołobrzegu.

Piękna, szeroka piaszczysta słoneczna plaża zaprasza swoim urokiem do skorzystania z kąpieli słonecznych i morskich. Tutaj każdy o każdej porze dnia znajdzie dużo miejsca. Zejście na plażę jest przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Podczas wakacji w Pustkowie odbywają się turnieje siatkówki plażowej. Czynne są boiska, z których można skorzystać bezpłatnie, zagrać w siatkówkę plażową, tenisa plażowego oraz ringo. Wieczorem zapraszamy na plażę na Muzyczne Zachody Słońca.

Pustkowo noclegi nad morzem. Spędzając wczasy nad morzem w Pustkowie wyjedziesz naprawdę wypoczęty, a do swojej codzienności wrócisz zrelaksowany, zadowolony z naładowanymi akumulatorami. Potwierdzają to licznie powracający do nas wczasowicze.

Jeżeli szukasz takich warunków - wejdz Noclegi Pustkowo - Rezerwacja OnLine

    Warto wiedzieć:
  • Pustkowo dnia 30 czerwca 2009r. otrzymało Błękitną Flagę. Jest to zaszczytne wyróżnienie przyznawane obiektom spełniającym najwyższe kryteria w zakresie jakości wody, zarządzania środowiskowego, bezpieczeństwa oraz prowadzenia działań edukacyjnych i informacyjnych. Tylko sześć kąpielisk w Polsce otrzymało takie wyróżnienie. Gmina Rewal w roku 2009 dostała aż trzy Błękitne Flagi.
  • Jedno z trzech zejść na plażę zostało dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. (Akurat jest to nasze najbliższe zejście na plażę.) Tutaj bez problemu na szeroką piękną plażę Bałtyku mogą dojechać osoby poruszające się na wózkach, a także rodziny z wózkami dziecięcymi.
  • W Pustkowie znajduje się kort tenisowy, z którego można korzystać za niewielka odpłatnością. We wrześniu i czerwcu nie trzeba oczekiwać w kolejce. A w lipcu odbywaja sie turnieje tenisowe.
  • Tutaj przebiega jeden z 11 Europejskich Szlaków Wędrówkowych, oznaczony symbolem E-9. Długość tego całego szlaku wynosi 4500 km, a na terenie Polski 706,1 km. W granicach województwa zachodniopomorskiego nosi on nazwę Szlak Nadmorski im. Czesława Piskorskiego.
  • Pustkowo podobnie jak tatrzański Giewont na swój krzyż, wykonany jako wierna replika tego górującego nad Tatrami. Postawiono go przy wejściu na plażę z inicjatywy mieszkańców Pustkowa oraz działaczy Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy Polskich, których zainspirowały ich słowa Jana Pawła II, wypowiedziane 20 lat temu podczas mszy na Jasnych Błoniach: "Wiatr wieje od Bałtyku po gór szczyty - do krzyża na Giewoncie”. Replika ma 12,5 m wysokości (oryginał 15 m). Waży 4500 kg. Uroczyście poświęcono ją 26 maja 2008 roku.
  • Pustkowo ma niezwykłą i bogatą historię sięgającą czasów średniowiecznych. Najstarszy dokument wymieniający nazwę miejscowości datowany jest na 1159 rok! Była to wówczas osada rybacka. Jako miejscowość letniskowa notowane jest od 1894 roku. Liczyło wówczas 60 mieszkańców, w tym także administratora kąpieliska. Obecnie jest tu ok. 125 stałych mieszkańców.


Jezeli chcesz wiedzieć więcej czytaj: Atrakcje nad morzem
Pustkowo noclegi w gminie Rewal. Rodzinne i tanie noclegi Pustkowo nad morzem z dzieckiem. Zapraszamy na urlop z dziećmi, wakacje 2021. Wypoczynek dla seniora tanie noclegi nad morzem bałtyckim. Noclegi w Pustkowie kwatery, cisza i spokój, cennik, oferty lastminute. Weekend majowy, Majówka nad morzem.