Praca nad morzem na wakacje 2017 studenta sezonowa
Wczasy nad morzem 2017 Tanie wczasy nad morzem ANNA Pustkowo Tanie noclegi nad morzem wolne pokoje nad morzem wczasy nad morzem z dzieckiem Noclegi nad morzem

ANNA Pustkowo

Dom Wczasowy

HUMOR
Właścicielka Domu Wczasowego wita w progu wczasowicza: -Przygotowaliśmy wszystko by czuł się Pan jak u siebie w domu! -Czyście powariowali. Ja przyjechałem tu wypocząć !

Praca na wakacje 2017, sezonowa praca nad morzem 2017 z zakwaterowaniem

Oferta i wymagania:

Przyjmiemy dwie panie-koleżanki (Studentki, Maturzystki lub Panie pracujące z opłaconymi składkami ZUS/KRUS.) do sezonowej pracy na wakacje 2017 nad morzem w charakterze pokojowych i do obsługi recepcji. Rozpoczęcie pracy ok. 25 Czerwca - 1 Lipca, zakończenie ok. 3-4 Września.

UWAGA - USUWANE SĄ Z LISTY ZGŁOSZEŃ :
  1. Zgłoszenia od jednej osoby
  2. Pary : chłopak - dziewczyna

Przyjmujemy TYLKO zgłoszenia dwóch pań w jednym mailu (przez link : Wyślij swoje CV na dole strony).

Zakres obowiązków:

  • - sprzątanie pokoi gościnnych
  • - mycie holu wejściowego, odkurzanie schodów i korytarzy
  • - sprzątanie aneksu kuchennego,
  • - mycie okien w pokojach i na klatce schodowej (co tydzień lub wg potrzeby),
  • - dyżur na recepcji: udzielanie informacji, przyjmowanie wczasowiczów, odbieranie telefonów, prowadzenie ewidencji, itp.
  • - zbieranie śmieci wokół ośrodka, sortowanie śmieci, itp.
  • - wykonywanie prac dodatkowych zleconych przez właściciela, np. podlewanie kwiatów, koszenie trawnika, itd.
  • - zakres prac może ulegać zmianie w zależności od bieżących potrzeb ośrodka i gości w nim zamieszkujących, przy zachowaniu wymiaru 8 godzin dziennie.

Praca w godzinach:
  • - sprzątanie + dyżur na recepcji z przerwą obiadową (8h),
  • - soboty, niedziele i święta pracujące.

Oferujemy:

  • sezonową pracę nad morzem z zakwaterowaniem
  • umowę - zlecenie
  • wynagrodzenie Brutto 3100zł/os. za 30 dni pracy (ok. 2650zł na rękę)
  • spanie w pokoju dwuosobowym
  • własna w pełni wyposażona łazienka w pokoju.
  • TV + dwie lodówki do wyłącznej dyspozycji
  • wyżywienie we własnym zakresie
Wymagamy, aby kandydatki BYŁY MIŁE, PRACOWITE, ODPOWIEDZIALNE I DOKŁADNE (palenie papierosów, picie alkoholu, itp. wykluczone). Mile widziane są studentki z ważną legitymację studencką lub maturzystki z ważna legitymacja szkolną.

Zapewniamy zapoznanie z pracą, wstępne szkolenie oraz miłą atmosferę w pracy na wakacje 2017.

Zainteresowane Panie prosimy o informację w (jednym) mailu:

  1. Wyrażenie zgody na postawione warunki.
  2. Podanie numeru telefonów (w mailu i załaczniku).
  3. Podanie najwcześniejszego terminu podjęcia pracy.
  4. Przesłanie CV ze zdjęciem w formacie: pdf, odt, rtf, doc (wersja 97,2000,2003).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 833)

Większy widok mapy
Oferta: sezonowa praca nad morzem 2017. Poszukujemy dwie studentki w charakterze pokojowych i dla nich jest przygotowana praca na wakacje dla studenta z zakwaterowaniem. Opis wymagań i zakres obowiązków dla sezonowej pracy na wakacje 2017 jest przedstawiony powyżej. Proszę się zapoznać szczegółowo z ofertą, i nadesłac zgłoszenie z CV i zdjęciem.